InsERT S.A.

Formularz zgłoszeniowy
dla zainteresowanych współpracą

Dołącz do naszej sieci dystrybucji! Zapewnij klientom najlepsze rozwiązania, zyskaj dofinansowanie (cash back) oraz wsparcie swoich lokalnych działań marketingowych. Po zaakceptowaniu wniosku otrzymasz dostęp do części serwisu WWW przeznaczonej wyłącznie dla Partnerów Insertu.

Informacje ogólne
* Nazwa firmy:
* NIP:
* Ulica:
* Kod pocztowy: -
* Miejscowość:
* Województwo:
* Powiat:
* Telefon: +48 - - - -
* E-mail:
Dane do utworzenia konta administratora
* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
* Telefon: +48 - - - -
Zgoda na przetwarzanie danych

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z informacją o zasadach i celach przetwarzania danych osobowych.

Administratorem danych osobowych podanych w ankiecie jest InsERT S.A., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław, zwana dalej Administratorem.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu weryfikacji potencjalnych Partnerów Administratora, nadania im odpowiedniego statusu i uprawnień, umożliwiających współpracę pomiędzy Administratorem a danym Partnerem oraz w celu realizacji ewentualnych roszczeń. Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

W przypadku udzielenia dobrowolnych zgód marketingowych dane osobowe będą przetwarzane także w celu oferowania innych produktów i usług (przy użyciu wybranego kanału komunikacji). Zgody te można wycofać w każdym czasie poprzez office [at] insert.com.pl Wycofanie zgód nie będzie miało wpływu na legalność tych działań przed ich wycofaniem.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj.

Jeżeli chce Pani/Pan być informowana/-y na bieżąco o ważnych zmianach w programach, innych produktach i usługach, ofertach oraz komunikatach skierowanych do naszych klientów, prosimy o wyrażenie odpowiedniej, dobrowolnej zgody na taką komunikację i przekazywanie informacji:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez InsERT S.A. końcowych urządzeń telekomunikacyjnych w celu przekazywania na podany przeze mnie adres e-mail i/lub numer telefonu informacji o ważnych zmianach w programach, informacji handlowych związanych z działalnością InsERT S.A., w tym w szczególności ofert, cenników i innych informacji, służących promocji towarów i usług, w formie:

W każdej chwili mogę wycofać każdą z wyrażonych zgód oraz zgodę na wszystkie formy komunikacji.

Twoje zgłoszenie zostanie niezwłocznie rozpatrzone, a podane dane - zweryfikowane. Po akceptacji otrzymasz mailem hasło, które umożliwi dostęp do specjalnych stron WWW, przeznaczonych wyłącznie dla Partnerów.