InsERT S.A.

Wsparcie działań reklamowych Partnerów

InsERT S.A. może wspomóc dystrybutora w przygotowaniu reklam prasowych. Reklamy są zgodne z wizerunkiem firmy InsERT S.A., ale zawierają dane dystrybutora. Najczęściej przygotowywane są w formie elektronicznej.

InsERT S.A. może też współuczestniczyć w wyklejaniu witryn sklepowych lub samochodów (wymagane jest przesłanie zdjęcia witryny i sklepu lub samochodu oraz podanie wymiarów wyklejanej powierzchni).

Dystrybutor może ubiegać się o wsparcie na targach lokalnych. Pomoc ze strony producenta polega przede wszystkim na dostarczeniu materiałów reklamowych w wynegocjowanych ilościach. Możliwy jest również udział pracownika firmy InsERT S.A. w targach. Oprócz tego InsERT S.A. zamieścić może na swoich stronach WWW informację o targach.

W zamian za pomoc oferowaną przez InsERT S.A. firmie wystawiającej swoje produkty na targach wystawca zobowiązany jest do umieszczenia na stoisku logo dostarczonego przez InsERT S.A. oraz do zgłoszenia (w miarę możliwości) produktów firmy InsERT S.A. do nagród przyznawanych na danych targach. Prośba o wsparcie na targach powinna zawierać krótki opis targów, szacowaną liczbę gości odwiedzających targi i szacowaną liczbę gości odwiedzających stoisko firmy. Należy ją skierować do działu marketingu firmy InsERT na adres marketing [at] insert.com.pl.

Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło: